הדרכת מכירות

חשוב לך לשפר תוצאות? אימון מכירות מוכיח את עצמו

הדרכת מכירות של Marketwise הנן עוף נדיר בשוק הדרכת המכירות בישראל. יועצי המכירות ומאמני המכירות המקצועיים שלנו לא ממוקדים רק ביצירת SHOW ומתן כלים כלליים, אלא ביצירת שינוי אמיתי בשטח והגדלת המכירות בפועל!

תהליכי הדרכת המכירות ואימון המכירות שלנו מייצרים תוצאות אמיתיות ממספר סיבות:אימון והדרכת מכירות במרקטוויז

  1. הצוות שלנו - צוות יועצי המכירות ומאמני המכירות שלנו הנו הצוות המקצועי והמנוסה ביותר בארץ, בעל ותק ממוצע של למעלה מ – 10 שנים בתחום !! לכולם ניסיון עשיר במכירות בפועל, ובהעברת הדרכות מכירה וסדנאות מכירה בארגונים רבים, בארץ ובעולם. יכול להיות שפגשת מדריכי מכירות טובים בחיים, אבל מעולם לא פגשת צוות שכל כך ממוקד בהגדלת מכירות ובייצור תוצאות בשטח.
  2. רמת הלימוד שלנו - למרות שיש לנו ידע מצטבר של עשרות שנים בעבודה מול אלפי אנשי מכירות, ולמרות שהעברנו אלפי הדרכות מכירה וסדנאות מכירה - אנחנו לא מתביישים ללמוד. הדרכת המכירות שלנו לא יכולה להיות אפקטיבית בלי שנכיר את המוצר לפחות כמוכם. בתחילת כל פרויקט אנחנו מבצעים אבחון יסודי שכולל פגישות עם מנהלים ועם אנשי מכירות, צפייה בתהליכי מכירה פרונטאליים והאזנה לשיחות מכירה טלפוניות, קריאת חומרים ארגוניים ועוד.בסופו של התהליך אנחנו מחוברים לשטח במאת האחוזים!
  3. תורות המכירה שלנו - בכדי לספק כלים פרקטיים שניתן ליישם בשטח, פיתחה  Marketwise מומחיות יוצאת דופן בכתיבת תורות מכירה. אנו חברת ייעוץ המכירות והדרכת המכירות היחידה בישראל המפתחת תורות מכירה ספציפיות ומקצועיות לכל ארגון עמו אנו עובדים, בארץ ובעולם. תורות המכירה מספקות כלי ארגוני יעיל מעין כמוהו הכולל את כל "סודות המכירה" הארגוניים באופן חד וברור, דבר המייצר הגדלת מכירות משמעותית.
  4. רמת ההטמעה שלנו - אנו לא מאמינים שאיש מכירות יישב בהדרכת מכירות (מאמר: האם הדרכת מכירות משפרת תוצאות?) או בסדנת מכירות במשך מספר שעות, ולאחר מכן ישפר את התוצאות בעשרות אחוזים. על מנת לבצע השבחת מכירות אמיתית, אנו מבצעים, לאחר סיום תהליך הדרכת המכירות,אימון מכירות פרטני, המאפשר לנו לגעת בכל אחד מאנשי המכירות בארגון. כמו כן, אנו יודעים להכשיר את המנהלים הישירים של אנשי המכירות לבצע אימון מכירות אפקטיבי לעובדיהם, ובכך להפוך ממנהלים רגילים, למאמנים!

סוגי ההדרכות שלנו

להלן רשימה של תכני הדרכות לפי קהל היעד:

אימון מנהלים
אימון אנשי מכירות
טלמרקטינג

מנהלי מכירות בכירים

אנשי מכירות מדלת לדלת

נציגי טלמרקטינג - שיחות יוצאות

מנהלי מחלקת טלמרקטינג

אנשי מכירות באולם תצוגה

נציגי טלמיטינג - שיחות יוצאות

מנהלי מחלקת מכירות

אנשי מכירות לעסקים

נציגי טלמרקטינג - שיחות נכנסות

מנהלי צוותי מכירות

יועצי לימודים

נציגי טלמיטינג - שיחות נכנסות

מנהלי צוותי טלמרקטינג

אנשי מכירות בדוכנים

שירות מוכר - טלפוני

 

שירות מוכר - פרונטלי

 

 

לקבלת הצעת מחיר להעברת סדנת מכירות בחברתכם צרו איתנו קשר עוד היום!