טיפול בהתנגדויות

סדנת בוקר טיפול בהתנגדויות

סדנא לטיפול בהתנגדויות מכירה - מרקטוויזאתם נתקלים הרבה בהתנגדויות יקר לי, אני רוצה לחשוב על זה, אני רוצה להתייעץ, שלח לי במייל וכד'?

מרגישים שהקושי להתמודד עם ההתנגדויות גורם לכם לאבד עסקאות חשובות?

סדנת בוקר טיפול בהתנגדויות מספקת ידע, כלים ושיטות חדשניות מהארץ ומחו"ל המבוססות על 13 שנות ניסיון, כתיבת מאות טקסטים למענה להתנגדויות ובדיקות שטח לאפקטיביות בפועל לשיפור של ביצועי המכירות.

קיים קשר ישיר בין המיומנויות שלכם לטפל בהתנגדויות לבין התוצאות שלכם. במטרה למקסם את התוצאות העסקיות שלכם, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להסתפק במכירה שמבוססת בעיקרה על לקוחות בעלי בשלות קנייה גבוהה, במצב כזה היקף העסקאות יהיה נמוך ועלות השיווק תהיה גבוהה. במטרה למכור ללקוחות ברמות שונות של בשלות לקנייה צריך לשלוט במיומנויות של טיפול בהתנגדויות.


מה אתם מרוויחים כתוצאה מהסדנא?

 

  1. גידול בהכנסות, שיפור הרווחיות ומניעה של "שריפת לידים" - אתם משקיעים כסף, זמן ומחשבה במשיכת לקוחות פוטנציאליים לעסק ורוצים למצות את הזדמנויות המכירה באופן אופטימאלי.
  2. צמצום ומניעה של התנגדויות בתהליך המכירה ובמיוחד בשלב הסגירה.
  3. כלים בדוקים ופשוטים ליישום לטיפול בהתנגדויות נפוצות: אני רוצה לחשוב, יקר לי, אני רוצה להתייעץ, שלח לי חומר למייל ועוד.
  4. שיפור באחוזי ההמרה וסגירה של יותר עסקאות.
  5. רמת ביטחון גבוהה יותר בתהליך המכירה ושיפור השליטה בהובלת הלקוח לקבלת החלטות.

ScreenHunter_520 Jun. 09 11.03
אני חייב לומר שזו אחת ההרצאות הכי טובות ששמעתי אי פעם. פשוט מרתק, ולא נותר לי אלא לומר לך תודה גדולה על כל המידע הרב שנתת ולהוריד בפניך את הכובע. ברור שאם אשמע אי פעם מישהו שמחפש הרצאות בנושא אפנה אותו ישירות אליכם

ScreenHunter_520 Jun. 09 11.03
כמישהי שחיה ונושמת מכירות כבר 16 שנים, נהניתי וקיבלתי כלים חדשים שתרמו לי מאוד. מומלץ לכל מי שעוסק במכירות!

ScreenHunter_520 Jun. 09 11.03
סוף סוף מישהו שעונה על ההתנגדויות האילו!!!! תודה!!!

ScreenHunter_520 Jun. 09 11.03
אי אפשר שלא להתאהב באיתי, יישמתי וזה עובד!


מה תלמדו בסדנא?

 

1. פסיכולוגיית קבלת החלטות - איך מוח האדם פועל בזמן קבלת החלטות ואיך ניתן לשלב את המרכיבים שמשפיעים על קבלת ההחלטות של הלקוח בתהליכי המכירה והטיפול בהתנגדויות. נציג לכם מרכיבים במוח האדם שההבנה שלהם תשפר באופן משמעותי את היכולת שלכם לנהל את תהליך המכירה, לשלוט בתהליך, למנוע התנגדויות מיותרות ולהוביל באופן פשוט וקל יותר את הלקוחות להחלטת קנייה.

2. מחקר 73/8 - היכולת לטפל בהתנגדות תלויה בהישארות של איש המכירות ב"משחק", רוב אנשי המכירות נוטשים תהליכי מכירה מהר מדי ובהתאם אחוז הסגירה שלהם יורד באופן משמעותי.

3. מעגלי טיפול בהתנגדויות - רוב תהליכי המכירה שמפתחים נותנים מענה אחד לכל התנגדות, בפועל רוב ההתנגדויות דורשות 3 עד 4 מעגלי תגובה להתנגדות. תקבלו כלים ודוגמאות פרקטיות ליצירת תגובות שרשרת שמשפרות באופן משמעותי את היכולת לטפל בהתנגדויות ושורה תחתונה למכור יותר.

4. מניעה וצמצום של התנגדויות בתהליך המכירה - פיתחנו מודל ייחודי שמשנה את מבנה תהליך המכירה, מאפשר לאיש המכירות לשלוט בתזמון של ההתנגדויות, מונע ומצמצם התנגדויות בשלב הסגירה ומעלה את הבשלות של הלקוחות שלכם לקבל החלטת קנייה.

5. טכניקת החזרת ההתנגדות ללקוח - שימוש בשאלות בעיה לטיפול בהתנגדויות. טכניקה ייחודית שמאפשרת לכם לשדר ביטחון בטיפול בהתנגדויות ומונעת את תחושת ההתגוננות מול התנגדויות שעולות ע"י הלקוח.

6. 4 המודלים של Marketwise לטיפול בהתנגדויות -הטכניקות המובילות לבידוד ההתנגדות, יצירת התניות למענה להתנגדות ומתן מענה חד לכל התנגדות.

7. התמודדות עם התנגדויות דחיית החלטה: אני רוצה לחשוב על זה, אני רוצה להתייעץ, שלח לי חומר למייל וכד'. מה עומד מאחורי כל התנגדות, איך ניגשים אליה ואיך נותנים מענה.

8. התמודדות עם התנגדויות מחיר - איך הלקוח מחליט אם מחיר נראה לו או יקר עבורו? איך מגיבים להתנגדויות מחיר.

נושאים קשורים :  אימון מכירות | אימון מנהלים | קורס מכירות