קורס למכור יותר ולתמיד

לעסקים שרוצים תוצאות איכותיות ולאורך זמן!

3 ימים של מכירות ופרקטיקה. הקורס מרכז ידע מצטבר של 13 שנים בעבודה עם הארגונים המובילים בישראל, כלים בדוקים ומוכחים במבחן התוצאה. המטרה שלנו היא לא לייצר רק אנרגיה והתלהבות שיקדמו אתכם בטווח קצר, אלא ללמד אתכם איך הופכים את תהליכי המכירה שלכם ל- System שיטתי ומוכח שממשיך לייצר תוצאות ולאורך זמן.

מה תקבלו כתוצאה מהקורס?

  1. בניית שיטה ברורה להתנהלות בשלבים השונים בתהליך המכירה.
  2. צמצום ומניעה של התנגדויות בתהליך המכירה בדגש על שלב הסגירה.
  3. מענה להתנגדויות מרכזיות: מחיר, אני רוצה לחשוב, אני רוצה להתייעץ וכד'.
  4. התאמה של המכירה לסוגים שונים של לקוחות.
  5. שליטה בתהליך המכירה ובהובלה הדרגתית של הלקוח לקבלת החלטה.
  6. סגירה קלה יותר של תהליכי מכירה ובפחות שיחות מעקב.
  7. יצירת תורת מכירות להבדיל מהתבססות על מודלים כלליים במכירות ללא התאמה.

בשורה תחתונה תצאו עם שיטתיות בתהליכי המכירה ותדעו איך להמשיך ולייצר תוצאות מעולות יותר לאורך זמן!

ףף

למכור זו אומנות ובשביל לעסוק באומנות צריך כמובן להיוולד עם הכישרון אך זה בהחלט גם כשרון נרכש. קורס שיווק ומכירות איכותי ילמד אתכם צעד אחר צעד איך לזהות לקוח ואיך להיכנס לראש שלו, איך לדבר איתו ואיך לא לגרום לו להרגיש שמנסים למכור לו, ואיך שלב אחר שלב להעביר אותו ממעמד של לקוח פוטנציאלי ללקוח קיים ומשלם. לאנשי מכירות יש לעיתים שם של כאלו שכל מה שמעניין אותם הוא למכור ותו לא, אך קורס שיווק ומכירות איכותי מתחיל בללמד את המשווק איך להאמין במוצר שהוא מוכר כך שהוא גם ימכור אותו בקלות, וגם יעבוד בצורה אתית ומקצועית.
עולם העסקים עובד בצורה פשוטה. קונים בזול ומוכרים ביוקר ומרוויחים את ההפרש. בין אם אתם הולכים להיות עצמאיים לאחר הקורס תוכלו להרוויח המון אם תדעו למכור כמו שצריך ובין אם אתם הולכים להיות שכירים לימוד מכירות יקפיץ את היכולת שלכם למכור ותקבלו בונוסים בהתאם, בונוסים שיכולים להגיע לסכומים יפים עד כדי כך שיש כאלו שאפילו מתעשרים מהם. לימוד מכירות יסדר לכם בראש גם את התיאוריה וגם את הפרקטיקה, כך שתוכלו תוך זמן קצר להיות אמני מכירות ולהכניס מהמוצרים או השירותים אותם אתם מוכרים לא מעט כסף. הקורס מתאים הן לכאלו שעוד לא התנסו בתחום ורוצים להיכנס לעולם המכירות והן לכאלו שכבר בתחום אך רוצים לשפר את הכישורים שלהם.
קורס שיווק ומכירות הוא קורס שכולל לא מעט נושאים. אחד הנושאים העיקריים הוא פסיכולוגיית המכירה מה שאומר "מה עובר במוחו של הלקוח הפוטנציאלי בכל רגע ורגע בתהליך". התלמיד לומד להבין איפה נמצא הלקוח ומה צריך לעשות בשביל להעביר אותו לשלב הבא. מעבר לכך קורס שיווק ומכירות כולל גם את אומנות השכנוע, אומנות שגם מי שלא נולד איתה יכול לרכוש אותה, מהי התשתית למכירה ואיך עושים עבודת הכנה עוד לפני שפונים ללקוח עצמו, ניהול משא ומתן ברמה הגבוהה ביותר, בניית אמון עם הלקוח שלב אחר שלב, טכניקות שונות למכירה שמתאימות לכל תחום באשר הוא, איך לעשות פרזנטציה של מוצר או שירות ללקוח בודד או לכמה לקוחות ביחד, וכמובן מהן טעויות המכירה ואיך להימנע מהן.